O nás

Tvrdíme, že vědění je moc. Škola dnes baví jen málokoho, za to v dospělosti doháníme znalosti různými kurzy. Co kdybyste mohli na jednom místě najít všechny informace o nových trendech ve vzdělávání?

Zatím se zaměřujeme na zajímavosti ze studia angličtiny, protože jen 27 % z nás je schopno vést konverzaci v angličtině (tedy alespoň podle posledního výzkumu Evropské komise). Věnujeme se také vzdělávání dětí, protože milujeme knihy Roberta Fulghuma – obzvláště tu s titulem Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce. Mimochodem vřele ji doporučujeme, je to výborné odpočinkové čtivo.

V neposlední řadě se pro vás pokusíme čas od času shrnout vše o povinných školeních BOZP – ne že by nás to moc bavilo, ale zákon je zákon a občas je v něm trochu zmatek. Utřídíme pro vás novinky a informace, abyste nemuseli ve vědění tápat.

Za celým projektem stojí pár nadšenců Tereza, Michal a Martin z digitální agentury AITOM. Celý život se vzděláváme a hledáme nové cesty, jak do hlavy dostat co nejvíc nových informací. Naše poznatky si rozhodně nenecháme pro sebe, sem tam něco napíšeme. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích – Facebook a Google+.