Oprašte znalosti angličtiny ještě před dovolenou!

procvičte si angličtinu ještě před dovolenou

Chystáte se na dovolenou do zahraničí? Samozřejmě už máte v hlavě seznam věcí, které nesmíte zapomenout. Plavky, opalovací krém, slovník? Kdo by si bral na dovolenou těžkou knihu. Poradíme vám, jak rychle oprášit angličtinu a základní konverzační fráze, které na dovolené využijete.

Jak efektivně zvládnout základní konverzaci

Nejlepší samozřejmě je, pokud máte během roku možnost mluvit a svou angličtinu trénovat. Pak pro vás jistě ubytování v hotelu či objednávka romantické večeře nebude problém. Pokud ne, nevadí. Vyzkoušejte intenzivní kurzy angličtiny. Trvají obvykle týden a dbají především na efektivní výuku jazyka.

Jak to funguje? Sejdete se v menší skupině než v klasických lekcích. Lektor se vám věnuje individuálně a může s vámi nacvičit i konverzace pro konkrétní situace. Kurzy jsou určeny jak dětem, tak dospělým. Výuka probíhá v několika termínech během celého dne. Nemůžete se tedy vymlouvat, že kvůli práci kurz nestihnete.

intezivní kurzy angličtiny

Ukázka z výuky na kurzech angličtiny

Co mě v intenzivním kurzu čeká?

Výuka se zaměřuje především na komunikaci v angličtině, nečekejte tedy suchopárné gramatické poučky. Procvičíte si použití časů  – ty totiž dělají studentům nejčastější potíže a také mohou za největší počet nedorozumění. Naučíte se nejpoužívanější fráze a natrénujete si konverzaci v reálných situacích.  Kurzu se bude účastnit jen malý počet studentů. Můžete se tedy s lektorem domluvit, jaká témata chcete projít. Počítejte s tím, že budete mluvit, mluvit a zase mluvit.

Jak si vybrat intenzivní kurz AJ

Jazykových škol a kurzů je celá řada. Jak tedy vybrat ten pravý? Vybírejte podle toho, co od kurzu očekáváte. Chcete pocvičit konverzaci před dovolenou nebo se připravit na pracovní pohovor v anglickém jazyce? Pro druhý případ zkuste spíše individuální výuku.

Před dovolenou je potřeba se především pocvičit v mluvené angličtině, proto vybírejte kurz, který vám garantuje co nejvíce odmluvených hodin. Například jazykové kurzy LITE garantují v rámci týdenní intenzivní výuky až 44 hodin konverzace v anglickém jazyce.

Kvalitní jazykovou školu poznáte také podle toho, že používá specifické vzdělávací programy, které se za roky praxe osvědčily. Existuje například výuková metoda, pomocí které si výrazně zlepšíte anglickou výslovnost a získáte lepší přízvuk.

A pokud se vám stále nechce vyzkoušet jazykové kurzzy, nabízíme vám anglická slovíčka a fráze zaměřené na dovolené, cesty v letadle a další důležité tematické okruhy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*